• -76,00 zł
  • Dostawa 0 zł

Raczki turystyczne MIE rozmiar XL(44-47)

Wysokiej klasy raczki na buty marki Mountain is Easy XL to świetny wybór dla tych, który chcą się czuć pewnie na oblodzonej nawierzchni podczas jesiennych, zimowych czy nawet wiosennych wypadów w góry. To niezbędny sprzęt który powinien być w naszym plecaku.

Raczki turystyczne pasują pasują do większości butów turystycznych i zimowych, nawet tych o nieco miększej podeszwie. Zakres obsługiwania raczków na buty to rozmiar butów od numeru 35 do nawet 47 w rozmiarze XL.

Nagła zmiana pogody może nastąpić bez uprzedzenia, a jeśli nie jesteś na to przygotowany, może to skończyć się fatalnym błędem. Jeśli nagle zaczniesz potrzebować większej przyczepności w butach to będziesz je miał ze sobą.

Łatwo je zmieścić w praktycznym pokrowcu, co oznacza, że zajmują mniej miejsca w plecaku.

Raczki turystyczne Ice Gripper marki Mountain is Easy zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki której są niezwykle wytrzymałe i nie niszczą się zbyt szybko nawet w trudnych warunkach.

Raczki wyposażone są w 11 średniej wielkości zębów o wymiarach ok. 1,5 cm, które skutecznie zadziałają podczas oblodzonej trasy. Dodatkowo wsparte zostały one dwoma niedużymi zębami pod przednim panelem raczków turystycznych. Stalowe nierdzewne zęby na całej podeszwie połączone są łańcuszkiem i gumowym otokiem na but. Dodatkowym zabezpieczeniem jest rzep. Elastyczną opaskę szybko i bez większego problemu naciągniemy więc na but i zapniemy rzepem, aby zabezpieczyć raczki przed ześlizgiwaniem się z obuwia.

Mając w plecaku raczki na buty Ice Gripper marki Mountain is Easy nie musimy się już martwić o to, czy ścieżki będą śliskie i oblodzone. Bezpiecznie i łatwo pokonamy zimowe szlaki w niższych partiach górskich. Raczki na buty 44-47 te przydadzą nam się również w okresach przejściowych – jesienią i wiosną, gdy również może wystąpić zalodzenie. Raczki turystyczne to niezbędny dodatek ale i naszym zdaniem obowiązek dla każdego świadomego turysty.

Raczki Mountain is Easy XL – istotne cechy:

  • Raczki na buty pasujące do większości modeli butów turystycznych, trekkingowych i zimowych w rozmiarach od 35 do 47 ;
  • wyprodukowane starannie z wysokiej jakości stali nierdzewnej o dużej wytrzymałości;
  • Aż 11 dużych zębów (ok. 1,5 cm) i dwa mniejsze pod przednim panelem gwarantujących dobrą przyczepność na oblodzonym czy zaśnieżonym podłożu;
  • Zapinanie na rzep umożliwiają szybkie założenie i zdjęcie raczków;
  • Skuteczny mechanizm wypychania śniegu;
  • W komplecie elegancki praktyczny pokrowiec na raczki na buty ułatwiający ich przechowywanie i transportowanie, zajmujący niewiele miejsca w plecaku.

Specyfikacja techniczna:

MarkaMountain is Easy
Indeks31738
Ładowanie...